دانشکده هنر های تجسمی و کاربردی
معاون پژوهشی
دکتر نیلوفر ملک
* دکترای معماری _ استادیار،دانشکده معماری و شهرسازی
n.malek@aui.ac.ir
دکتری معماری _ دانشگاه شهید بهشتی تهران ______________ کارشناسی ارشد پیوسته معماری _ دانشگاه شهید بهشتی تهران
 • برگزاری جلسه تدوین مجموعه آثار «جشنواره جایزه دانشگاهی شهید بهروز مرادی»
  هم اندیشی در خصوص پیش ملزومات چاپ و تدوین مجموعه آثار و مقالات ارسالی «جشنواره جایزه دانشگاهی شهید بهروز مرادی» در قالب تدوین اولین دوسالانه مجموعه مقالات فرهنگی و هنری آن در رشته های عکاسی نقاشی گرافیک خوشنویسی و پژوهش های هنری، ، صبح روز سه شنبه یک اسفندماه با حضور اساتید و دبیران کارگروه های علمی و هنری کمیته مذکور در حوزه معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه هنر اصفهان برگزار شد
  1402/12/01
 • تجلیل از پژوهشگران و نوآوران برگزیده ملی و استانی حوزه هنر
  در مراسم بیست و چهارمین جشنواره تجلیل از پژوهشگران و نوآوران برگزیده کشور که با حضور وزیر علوم ، تحقیقات و فن‌آوری در روز سه شنبه 21 آذر در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد، از برترین پژوهشگران و فناوران کشور تجلیل شد. در این مراسم و در بخش پژوهشگران برگزیده، جناب آقای دکتر محمود قلعه‌نویی پژوهشگر برگزیده حوزه هنر در کشور انتخاب شدند.
  1402/10/11
 • برگزاری «نشست مولوی و هنر» نشست مقدماتی چهارمین همایش بین‌المللی مولوی‌پژوهی
  «نشست مولوی و هنر» نشست مطالعات میان رشته ای و کاربردی در حوزه مولوی پژوهی دانشگاه هنر اصفهان در راستای چهارمین همایش بین‌المللی مولوی‌پژوهی، صبح روز سه شنبه 28 آذر 1402 با حضور اعضای هیأت علمی دانشگاه هنر اصفهان و صاحب نظران در این حوزه، کارشناسان کرسی مولوی پژوهی دانشگاه اصفهان و تنی چند از دانشجویان علاقه مند در معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه هنر اصفهان برگزار گردید.
  1402/10/06
 • مراسم اختتامیه هفته پژوهش 1402
  مراسم اختتامیه هفته پژوهش 1402، روز چهارشنبه 22 آذرماه ساعت 9 صبح در سالن اجتماعات توحیدخانه با حضور اساتید ارجمند دانشگاه و دانشجویان هنر، پژوهشگران و هنرمندان برتر و سخنران ویژه مراسم برگزار شد.
  1402/09/25
 • برگزاری میز مسائل استان )میز مسکن( هفته پژوهش 1402
  اولین جلسه از میز مسکن استان امربوط به میز مسائل استان با توجه به رسالت دانشگاه های نسل چهارم، خصوصا ظرفیت علمی دانشگاه هنر اصفهان و پرورش دانشجویان تاثیرگذار آن در این زمینه، با حضور اساتید گرانقدر معماری و شهرسازی دانشگاه هنر و میهمانان گرامی و نهادهای اجرایی راه و شهرسازی استان، از ارگان های مسکن و ساختمان اداره‌کل راه و شهرسازی، مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، شهرسازی و معماری شهرداری و گردشگری میراث فرهنگی استان اصفهان، روز دوشنبه 20 آذرماه در حوزه معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه برگزار شد.
  1402/09/21
مراسم هفته بزرگداشت حکیم نظامی در دانشگاه هنر اصفهان برگزار شد

امسال برای دومین سال ویژه برنامه های بزرگداشت مقام علمی-ادبی حکیم نظامی در عرصه ملی و بین‌المللی از 14 تا 21 اسفندماه در ایران و کشورهای همسایه به ویژه کشورهای فارسی زبان منطقه، با محوریت انجمن آثار و مفاخر فرهنگی و ستاد بزرگداشت حکیم نظامی با همکاری ارگان های فرهنگی انجام می‌شود. دانشگاه هنر اصفهان نیز به همراه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان، میزبان مراسم هفته بزرگداشت حکیم نظامی در روز دوشنبه مورخ 15/12/1401 ساعت 9 الی 12 در سالن اجتماعات ساختمان توحید خانه بود.

نشست اصفهان، با حضور جمعی از اندیشمندان، فرهیختگان، اساتید برجسته هنر و زبان و ادب فارسی، مدیران فرهنگی استان، هنرمندان و دانشجویان برگزار شد؛ در این مراسم آقای دکتر علیرضا خواجه احمد عطاری، رئیس دانشگاه هنر اصفهان، و آقای علی تمنایی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان صحبت کردند و پیام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی قرائت شد. آقای دکتر سید علی اصغر میرباقری فرد، رئیس انجمن ترویج زبان و ادب فارسی و استاد گروه زبان و ادبیات فارسی دانشگاه اصفهان؛ همچنین آقای دکتر محمود شالویی، رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی؛ و استاد جلیل جوکار هیات علمی دانشکده صنایع دستی و مدیر گروه آموزشی هنر اسلامی دانشگاه هنر اصفهان به ایراد سخنرانی پرداختند. ای نشست حاوی برنامه های متنوع ادبی و هنری از جمله شعرخوانی شاعران، اجرای موسیقی سنتی، برپایی نمایشگاه آثار خمسه نگاری مربوط به قرن 9 و 10 هجری قمری، و خمسه خوانی از مخزن الاسرار نظامی نیز بود.

 
تاریخ:
1401/12/22
تعداد بازدید:
1485
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
معاونت پژوهشي دانشگاه هنر اصفهان
خيابان چهار باغ پائين، حد فاصل چهار راه تختي و ميدان شهدا، كوچه پرديس (شماره 31)، پلاك 17، معاونت پژوهشي دانشگاه هنر اصفهان
تلفن       :   34460755-34460328-34489755   (031
دورنگار :   34460909    (031
دانشگاه هنر اصفهان
كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به دانشگاه هنر اصفهان مي باشد.
ورود اعضا
Powered by DorsaPortal